Açılış Organizasyonu Balon Süsleme
Açılış Organizasyonu Balon Süsleme
1 Mart 2018
Balon Süsleme Fiyatları İstanbul
Balon Süsleme Fiyatları İstanbul
22 Mart 2018
Tümünü görüntüle

Balon ile Açılış Süsleme İstanbul

Balon ile Açılış Süsleme İstanbul

Açılış organizasyonları için en vazgeçilmez olan süsleme tekniği hiç kuşkusuz balonlardır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için en ideal olan süsleme türü hem uygun hem de hoş bir görünüme sahiptir. Balon İle Açılış Süsleme İstanbul tüm ilçelerinde bu konuda hizmet veren firmaya rastlanmaktadır. Artık çoğu yeni açılan işletmelerde organizasyon şirketleri ile anlaşma yapılarak her detay planlanarak uygulanmaktadır. Yiyecek hizmetlerinden hostese kadar her şey ile ilgilenmektedirler. Hostesler genellikle ikramları sunmak ve misafirleri kapıda karşılamak ile görevlendirilmektedir. Palyaçolar da aynı görevi işletmenin türüne bağlı olarak üstlenmektedir. Genellikle palyaço çocuklar ile ilgili açılışlarda kullanılmaktadır.

Balon İle Açılış Süsleme İstanbul dâhil olmak üzere birçok yerde bu tarz faaliyetler yapılmaktadır. Genellikle çiçek ve balonlarla uygulanan farklı desenler ile mekânın içi en iyi şekilde süslenmektedir. Kapılara, masalara ya da pencerelere takılan balonlar hoş bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Renk konusunda da logo ya da dekorasyona uygun olarak seçim yapılarak görsellik daha da güzel şekle dönüşmektedir. Ses sistemleri ve müzikler ile de en ince ayrıntısına kadar ilgilenilmekte ve ortama uygun şekilde şarkılar seçilmektedir. Tüm bunlara karar verilirken iş yeri sahiplerinin de fikirleri alınarak ortam herkesi memnun edecek şekilde düzenlenmektedir. Yiyecek ve içeceklerin yerleştirildiği masalar da firmalar tarafından kiralanarak mekâna zarar vermeden taşınmaktadır. Boyutları da mekân ölçülerine orantılı şekilde belirlenmektedir.

Baskılı Balonlar ile Açılış

Balonlar sadece süsleme için değil baskılı şekilde iş yerinin önünden geçenlere çubukları ile birlikte hediye edilmektedir. Balon İle Açılış Süsleme İstanbul baskılı balon işinde de üzerine adres ve telefon numaraları koyulmaktadır. Böylece hem eğlenceli bir hediye hem de reklam ve tanıtım yapılmış olur. Anonsları ve sesli tanıtımları ile elinde sürekli olarak mikrofon olan bir kişi de insanların dikkatini çekerek tanıtım yapmaktadır. Balon ile yapılan objeler artık sanat derecesinde becerikli eller tarafından yapılmaktadır. Hatta açılışta gösteri olması için canlı olarak balonlar ile desen ve modeller yapılarak ufak bir animasyon yapılmaktadır. Organizasyon geniş bir yelpaze olduğu için seçim konusunda işi bilen kişilere bırakmak daha mantıklı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir