Baskılı Balon

Baskılı BalonBaskılı Balon; şirketinizin, işletmenizin logosunu, ismini, reklam sloganınızı ya da vermek istediğiniz mesajı, etkilemek istediğiniz kitlenin aklında kalmasını sağlayan bir reklam ürünüdür. İç ve dış mekân etkinliklerinde kullanılarak düzenlenen etkinliğe görsel olarak farklılık katar. Reklam bir işletmenin en önemli ihtiyacıdır. Reklam sektöründe akılda kalıcılığı sağlamak önemlidir. Baskılı Balonlar logonuzun ve reklam mesajlarınızın insanların aklında kalmasına yardımcı olurlar. Tüm etkinlik boyunca güzel bir görüntü verirken reklamınızın ekstradan bir çaba sarf etmeden yapılmasına ön ayak olurlar.

Bir işletmenin marka bilinirliliği çok önemlidir. Şirketler bunun için işin uzmanlarıyla çalışarak logo hazırlarlar. Bu hazırlanılan logoların baskı şablonlarını firmamız baskılı balonlara yüksek çözünürlükte basar. En iyi kalitede kullanılan malzemelerle ortaya güzel bir reklam aracı çıkmış olur. Web sitemizde aşama aşama size nasıl bir yol izleyeceğinizi gösteriyoruz. Öncelikle seçeceğiniz renk firmanızın rengi olmalı ve balonun üzerine yazdırmak istediğiniz yazı kısa, öz ve net anlaşılır olmalıdır. Kullanılacak yazı karakteri bizim size önerdiklerimizden olursa daha kaliteli bir iş ortaya çıkacaktır.

Daha dikkat çekici ve daha eğlenceli olmaya özen gösterirseniz Baskılı Balon amacına ulaşacaktır. Balonun bir yüzüne beş renge kadar baskı yapılabilir. Siparişiniz üzerine aynı gün baskı yapılır ve istediğiniz tarihte balonların elinize ulaştırılması sağlanır. Firmamız tarafından hazır baskılı balonlar, kişiye özgü baskılı balonlar, logo baskılı balonlar şeklinde çeşitlendirilmiştir. Hazır baskılı balonlar, tek yüzey, iki yüzey kalp baskılı, çepeçevre ve ful kategorilerinde seri baskılı stoklu ürünlerimiz tüm parti ve kutlamalara yönelik organizasyonlarda her türlü ihtiyaca yönelik olarak bulundurulmaktadır.

Açılış Organizasyonu Tasarım Çeşitlilikleri

Belirli zaman aralıklarıyla konseptlerde tasarım değişiklikleri yaparak yelpaze genişletilmektedir. Kişiye özgü baskılı balonlarda müşterimiz ile birebir görüşmeler çerçevesinde görüş alışverişi yapılarak kişiye özel özgün bir tasarım yapılarak balon baskıya hazırlanır. Böylece daha önce hiç kimse tarafından kullanılmamış bir balonu doğum gününde, yıl dönümünde ya da özel herhangi bir gününde müşterimiz organizasyonunda kullanır. Bu ona kendisini özel hissettirecek bir ayrıcalıktır. Firmamız geliştirilen tam ve yarı otomatik baskı makineleri ile günlük yüksek miktarda balon baskısı yapabilecek kapasitededir.

Aldığımız siparişleri en kısa zamanda sahibine ulaştırabiliriz. Müşteri memnuniyeti firmamız için önemlidir. Müşterilerimizin istekleri bizim tasarımlarımıza ilham vermektedir. Baskılı Balon üretim kapasitemiz oldukça büyüktür. Sipariş aşamasında, baskı aşamasında ve ürünün müşteriye ulaştırılması aşamasında endişeye mahal vermeden bu aşamaları yönetebilecek yeterliliğe sahip kadromuzla yaptığımız işten ve kalitesinden eminiz. Kurumsal referanslarımız da bunu kanıtlayacak ölçüdedir.

Piyasadaki en uygun fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Baskılı balonların eğlenceli olması her türlü mekânda ilgi odağı olmasını sağlar. Böylece ister istemez dikkati üzerine çeker ve iyi bir reklam yapılmış olur. Balonlarda kullanılan renkler, içindeki hava ve balonların etkinlik alanına yerleştirilmesi firmamız tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Balonların etkinlik alanına yerleştirilme sırasında patlaması ve sayı olarak fire vermesine firmamız hazırlıklıdır. Bu konuda müşterilerimizi herhangi bir şekilde mağdur etmemekteyiz. İnternet üzerinden siparişlerinizi verdiğinizde ödeme seçeneklerinden birini (havale. Kredi kartı ile ödeme gibi) seçerek ödemenizi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Siparişinizi yine web sitemizden takip edebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler olursa müşteri danışma hatlarımızdaki müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza durumu belirtebilirsiniz. Sizin hiçbir konuda mağdur olmamanız için gerekli desteği sağlayacaklardır. Baskılı Balonlar çeşitliliği ve kalitesi ile firmamızın en prestijli ürünleri arasındadır. Sizlerde düzenlediğiniz organizasyonlarda bu balonlardan kullanmak isterseniz sadece sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Sizlere en iyi hizmeti sunarak seçtiğiniz balonlarınız adresinize ulaştırılacaktır.